تعهد ما، رضایتمندی شما!

مدیر مسئول : مهندس          سید افشین شریعت پناهی

گروه فنی و مهندسی اوج به منظور بومی سازی و جلوگیری از واردات اقلام قابل ساخت در کشور با هدف طراحی و تولید انواع تجهیزات الکتریکی و الکترونیکی در حوزه صنعت مکاترونیک،برق ساختمان،  برق صنعتی،  انرژی خورشیدی  و  تجهیزات پزشکی و  دندانپزشکی با امکانات بسیار محدود و  بهره مندی از  همکاری  سه نفر در  سال 1385 شروع به فعالیت کرد.

اگر چه در ابتدا امکانات و میزان تولید اوج چندان قابل توجه نبود اما این شرکت با تلاش مستمر، بهره مندی از نیروهای متخصص در ابتدا اقدام به طراحی و تولید بردهای کاربردی الکترونیکی و … نموده و با مشارکت شرکتهای تجاری این محصولات به بازار عرضه شد.

به منظور ارتقاء کمی و کیفی محصولات،  با انتقال دانش فنی مراکز پژوهشی و  زیرمجموعه های آموزشی فنی و حرفه ای اقدام به تولید نسل  جدیدی از محصولات با مشارکت شرکت های همسو و به پشتوانه تجربه و تخصص خود و مشارکت با شرکتهای مطرح در صنایع حوزه فعالیت اوج، به تکامل خود ادامه داد.

نظر به پشتیبانی مشتریان محترم، گروه اوج تصمیم به استقلال گرفته و علاوه بر طراحی و ساخت کالای با کیفیت، پروسه فروش محصولات خود را نیز  بر عهده گرفت و اکنون گروه فنی و مهندسی اوج به عنوان یکی از تولیدکنندگان بردهای الکترونیک کاربردی و هوشمندسازی در حوزه برق خانگی ، صنعتی و فتوولتائیک ، الکترونیک ، مکاترونیک و تجهیزات پزشکی و دندانپزشکی با نام :

                                                                                                           ‹‹ گروه فنی و مهندسی اوج ››  ( فوما )

                                                                                                    Owj Global Technology Eng co. Ltd., ( O.G.T )

مشغول است که این مهم بدون رهنمودهای شما مشتریان محترم که همواره بهترین کارشناسان در امر تحقیق و توسعه (R&D)  این مرکز بوده اید ، امکان پذیر نبود . اعتقاد قلبی به شعار  ‹‹ پویایی رمز ماندگاری ›› و  اعتقاد  به ‹‹ کسب رضایت مشتری ›› و مهم تر از همه ، یاری ایزد مهربان از عوامل مهم برای در صدر قرار گرفتن نام اوج هستند .

لذا گروه فنی اوج همواره آرمانی جز ارائه ی محصولاتی باکیفیت و خدماتی شایسته تر به مشتریان نداشته و برای همگام شدن و پویایی در این عرصه، محدودیتی برای خویش قائل نیست و همچنان  موثرترین راهکار برای رسیدن به این آرمان همانا نظرات و انتقادات شما عزیزان می باشد.